Hika Kart A.Ş Kimdir

Hika Kart Ön Ödemeli Kart sistemiyle başlayan ve başlangıç tarihi 2010’a dayanan 6 senelik bir

birleşim sunucu ortaya çıkan bir güven ailesidir.
Hika Kart’ın Güvenlik ve Kalite’den önce bir aile olduğunu bilmenizi isteriz.Siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız güven ve hız platformu  sadece siz değerli paykasa müşterilerimiz için özel hazırlanmıştır.
Hika kart kuruluşunu tamamladığı 2010 yılından bu yana da ticari faaliyetine devam etmektedir. Şirket, e-ticaret ile ilgilenmekte olsa da ürün yelpazesini her geçen yıl geliştirmekte ve çeşitlemektedir.

Hika kart A.Ş şirketlerimizde her zaman güven en önemli plandadır . Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir. En uygun fiyat garantisi Hika  Kart A.Ş’dir…

Sitelerimiz ;

www.paykassa.com

www.paykassa.net

www.guvenlikartal.com

www.hikakart.com

www.paykasabonus.com

Bu sitelerimizden bize her zaman ulaşabilirsiniz …

Telefon numaralarımız ; 0532 063 60 20  ile telefon numaralarından bizlere ulaşabilir ve ayrıca canlı destek hizmetinden her zaman faydalanabilirsiniz.

 Hedef ve İlkelerimiz

 İyi olmak kolaydır, zor olan adil olmaktır. (V. Hugo)

 Hika Kart, kurulduğu günden bugüne kadar her zaman personeliyle birlikte tüm alanlarda adil olmayı amaçlamıştır. Müşterilerinden, bayilerine, rakiplerinden, toplumun her bir bireyine kadar adil, hakkaniyetli, saygın ve devamlılık esaslı hizmet,sunmayı,hedefedinmiştir.

Kalite,standart,güvenirlik…

Hika Kart’ın çalışanlarından başlayıp bayilerine kadar devam eden kurumsal anlayışının en temeli; ürün ve hizmetlerinin kalitesini standartların üzerinde tutmak ve markalarının güvenirliğini her daim korumaktır.

Saygınlığımız ana sermayemizdir..

Saygınlığı her şeyin üstünde tutan Hika Kart, sektörde ilk tercih edilen firma olmayı, müşteri memnuniyeti sağlamayı; insana, doğaya ve çevreye saygılı olmayı ana ilkeleri olarak belirlemiştir.