Paykasa Nasıl Kullanılır

Paykasa ve HİKA KART A.Ş’in birleştikten ve  girdikten sonra sizlere en hızlı en güvenli bir şekilde müşteri temsilcilerimiz her konuda yardım ediceklerdir.Siz değerli müşterilerimiz en uygun şekilde alışveriş imkanları sunuyoruz .

Nasıl Kullanırım?

 Güvenli İnternet Hizmetini talep etmeyen abonelerin mevcut İnternet erişim hizmeti, herhangi bir değişiklik olmaksızın sunulmaya devam eder.

Peki, Paykasa Nasıl Kullanılır ? Çok Kısa Zamanda tüm online sitelerinde geçicek olan yeni nesil bu euro bazında olan kart (paykasa) sizlere Kolaylık sağlıyacaktır.Paykasa’nın Kökeni yine İngiltere London Bağlantılıdır.Yeni nesil bu kart sizlere daha kullanışlı bir hayat sunacaktır 19 hanedense bu kartın özelliği 16 hane oluşu olacaktır. Siz Paykassa Ailesinin değerli üyeleri Bu kartta özel bonuslar ve indimler kazanacaksınız.Paykassa ailesinin sizlere vermiş olduğu bu özellik E-ticarette sizi bir adım öne taşıyacaktır. Güvenli ve Hızlı alışveriş seçenekleri sunan bu kart Paykassa ailesiyle birleştiği zaman sizlere harika dakkikalar yaşatıcaktır. Biz zaten Paykassa ailesi Olarak Şirket Politikası gereği müşterilerimizin her zaman herşeyin bir adım önde olduğunu benimsedik. Sizlerle Güvenli bir alışveriş diliyoruz…Bonus ve indirimlerimizi takip etmeyi sakın bırakmayın..Pay kasa Kartın Kullanmak için paykasa geçen tüm online sitelerinden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Herhangi bir alışveriş sitesinde veya mağaza ödeme sayfasında ödeme yöntemlerine geldiğinizde ve  paykasa kart ile online olarak ödeme seçim yaptığınızda 16 haneli kart numarası ile güvenlik kodu (CVV) ve son kullanma tarihi girerek ödeme yapabilirsiniz.

Paykasa Satın Almak ve Paykasa Nasıl Kullanılır ? sorusu hakkında daha detaylı bilgi için