Paykasa

Güvenli Kart Al ile Pay Kasa kart almayı dert etmeyiniz. Pay Kassa sizlere güvenli ve hızlı şekilde Pay Kasa satmayı kesintisiz olarak taahhüt eder.Paykasa Satın Al seçeneğini paykassa ile yakalayın.
Güvenli Kart Al ile güvenli şekilde kart almak için canlı destek hattımızdan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterlidir.

* Bizimle iletişime geçtikten sonra operatör arkadaşlarımız sizi gerek şekilde yönlendirecek ve dilediğiniz Pay Kasa ön ödemeli kartlara sahip olacaksınız.

* Şirketimizin en iyi avantajı hızlı ve güvenilir olmasıdır.Sizde Paykasa ailemize katılım gösterin.

* Paykasa satın alım için ilk kayıt işlemlerinizi 1 dakika içerisinde gerçekleştiriyoruz.Dünyanın en yaygın ön ödemeli kartı paykasa kart ile sizlere en avantajlı fiyatları sunuyoruz.

* Hızlı ve güvenli alışveriş noktası olan bayimiz siz müşterilerimiz odaklı çalışma anlayışı içerisinde yola devam etmekteyiz.Uzman paykasa satış destek hattımız sizi her zaman güleryüzlü ve dinamik karşılayacaktır.

* İlk önce web sitemiz üzerinden alacağınız Pay Kasa‘ı ve adetleri belirleyiniz. Sonrasında bunlara denk gelen tutarları hesaplayıp not ediniz.

* Akabinde Paykassa.com web sitemiz üzerinde yer alan canlı destek hattımızdan veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşınız.Müşteri hizmetleri ekibimiz daima size en iyi paykasa kart seçeneklerini size sunacaktır.

* Operatör arkadaşlarımız gerekli kayıtları tamamladıktan sonra çalışmak istediğiniz banka için hesap numaralarımızı verecektir.

* Almış olduğunuz hesaba not ettiğiniz TL (Türk Lirası) cinsinden tutarı yatırınız.

(Önemli not: Parayı yatıracağınız hesabın şirket hesabı olması gerektiğiniz unutmayınız. Kesinlikle şahıs hesaplarına para yatırmayınız.)

* Ödemeyi tamamladıktan sonra tekrar Paykassa.com web sitemiz üzerindeki canlı destek hattımızdan veya telefon numaralarından bizimle irtibata geçiniz.

(Önemli not: Paykasa Kart yatırımınızı yapmadan önce fiyat listesine göz atmayı unutmayınız.)

* İletişime geçtikten sonra operatör arkadaşlarımıza ödeme yaptığınızın bilgisini veriniz.

* Operatör arkadaşlarımız sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra ve bilgiler sistemde onaylandıktan sonra saniyeler içinde 16 haneli Pay Kasa ön ödemeli kart numaranızı veya numaralanızı sizlere otomatik sms olarak gönderecektir.

* CVV numarası gerekmez sizlerede vakit kaybına uğramanıza yardımcı olur.

* Paykasa ailemize katılmak için aşağıdaki web sitelerimize başvurabilirsiniz.

www.paykassa.com

www.guvenlikartal.com

www.hikakart.com

www.paykassa.com/paykasa-satin-al/